Důležité oznámení aktualizace 30.8

 30.8. od 1.9 rozvolňujeme trasu směr Kroměříž, kde jsou povoleny jídlonosiče ty dostanete nové zdarma, cenu zůstává stejno jako u jednorázového balení, nutno podepsta prohlášení o závazku dezinfikovat jídlonosič. více info. 608 700 660. i nadále preferujeme z důvodu hygieny jednorázové balení. (je to dotováno, zadarmo)

10.7 od 1.12 se uvažuje o znovu zařazení jídlonosiču - budete včas informování, jídlonosiče dostanete zdarma.

9.7 od 1.8.2020 je nastaven administrtivní poplatek za vydání faktury 30,-kč za měsíc. Z důvodu nárustu o 450%, po vrácení do normálu bude poplatek rušen! 

1.6.2020 obnovovujeme výrobu baget a celé pekárny

25.5. Otevíráme restauraci klasická provozní doba, v platnosti zůstávají jednorázové obaly ( dle doporučení hygieniků)  minimálně do listopadu, po vyhodnocení stavu možného ohrožení přejdeme na výběr z jednorázového balení nebo jídlonosičů.

dne 1.5.2020 budou ekologicky zlikvidovány veškeré použité přenosné jídlonosiče, z důvodu možnosti infikování koronavirem, jsou uloženy mimo provozovnu v karanténím skladě, možno na svou zodpovědnost vyzvednout.             více 608 700 660

23.3  Zastavujeme výrobu baget, vč. plněných do odvolání.

14.3  Jak jistě víte z médií  ČR je zasažena koronavirem.

Podnikli jsme veškerá možná opatření.

1 -zvýšený dozor nad hygienou,

2-pravidelná dezinfekce celé provozovny, vozidel.

3-personál pod lékařskou kontrolou.

4-zrušení-přerušení dodávky v jídlonosičů do odvolání ( nahrazeno jednorázovým obalem )+ 7,- kč á menu, vč. manažerského menu

5-Prosíme o součinnost při dodávkách jídel. Jídlo Vám bude dodáváno ke dveřím, prosím dodržujte minimální vzdálenost od dopravce 2 metry, co nejmíň s ním komunikujte, ke komunikaci používejte telefom popř. 608 700 660.

Naši dopravci jsou vybaveni rouškami, jednorázovými rukavicemi, a dezinfekcí, je to proto, aby Vás i sebe chránili.

Ale díky panice, a slušně napsáno nerozvážnosti některých obyvatel, může se opakovaně stát, že některé základní druhy potravin budou nějakou dobu nedostupné, proto prosíme o schovívavost než se celá situce uklidní.

 

Jelikož nejsme křečci a nepodporujeme paniku naše zásoby potravin jsou cca. na dva dny, proto asi budeme častěji využívat změny jídel, žádáme Vás o porozumění a schovívavost.

 

Jelikož víme, že někteří strávníci jsou na nás odkázáni jídlo Vám budeme dodávat do poslední možné chvíle, všichni zaměstnaci jsou připraveni na tuto situaci.V případě nějaké kolize Vás budeme včas informovat.

PS: velké přání - nepodléhejte panice, žijte krásný život bez stresu a strachu!!!

 

s pozdravem ZUBR

infolinka 608 700 660   od 5:00 - 20:00